Pendik Hurdacı & Hurda Alım ve Satım

Pendik Hurda Alım Satım Hizmeti

Çok eski bir yerleşim yeri olduğu bilinen Pendik’in bilinen en eski adı Pantikapaion’dur. Bizans Döneminde “her tarafı surlarla çevrili” anlamını taşıyan Pantecion, Latin egemenliğinde ise “duvar” anlamına gelen Peninda-kot ismini almıştır. Bu da bizi, Pendik’in egemen olan devletlerce bir savunma hattı olarak kullanıldığı bilgisine götürür. Pendik’e beş köy, beş burun, beş çıkıntı, beş balıkçı köyü de denmiştir. Şimdiki dönemlerde 700 bine dayanan nüfusu ile İstanbul ilinin en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Pendik ilçesinde hurda alım satım sektörü de oldukça hareketlidir. Bu yüzden ilçede oldukça fazla hurdacı firması bulunmaktadır.

Pendik hurda alım satım sektörünün içerisinde faaliyet gösteren firmalar arasında en çok tercih edilen firma olan Onur Metalsan firması ile profesyonel hurda alım satım hizmeti alabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde bulunan firmamız her türlü hurda alım satımını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Her biri alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız sektörde kusursuz hizmetin nasıl yapıldığını adeta diğer firmalara göstermektedir.

Pendik Hurda Akü Alım Satımı Hizmeti

Pendik hurda akü alım satım sektörü İstanbul ilinin en hareketli bölgelerinden bir tanesidir. Hurda akü çoğu elektronik eşyada bulunduğu için oldukça hareketli bir sektördür. Onur Metalsan firması Pendik hurda akü alım satım sektörünün en fazla çalışan firması olarak siz değerli müşterilerine kusursuz hizmetler sunmaktadır. Her türlü hurda akü alım satım hizmetini titizlikle gerçekleştiren firmamız hurdacılık sektöründe yenilikçi hizmet anlayışı ile fark yaratmaya devam etmektedir. Sizlerde profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız firmamızı mutlaka inceleyiniz.

Pendik Hurda Çelik Alım Satım Hizmeti

Hurda alım satım sektörünün en değerli hurdaları arasında bulunan hurda çelik oldukça önemli madenlerden bir tanesidir. Demirden sonra en çok kullanılan madenlerden bir tanesi olan Çelik madeninin çok fazla hurdası çıkmaktadır. Pendik hurda çelik alım satım sektörünün en çok tercih edilen firması olan Onur Metalsan firması ile en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. Onur Metalsan firması farkı ile profesyonel hizmet almak ve daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir