Pendik Hurda Demir

Pendik Hurda Demir Alım Satım Firması

Çok eski bir yerleşim yeri olduğu bilinen Pendik’in bilinen en eski adı Pantikapaion’dur. Bizans Döneminde “her tarafı surlarla çevrili” anlamını taşıyan Pantecion, Latin egemenliğinde ise “duvar” anlamına gelen Peninda-kot ismini almıştır. Bu da bizi, Pendik’in egemen olan devletlerce bir savunma hattı olarak kullanıldığı bilgisine götürür. Pendik’e beş köy, beş burun, beş çıkıntı, beş balıkçı köyü de denmiştir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Pendik’te yaklaşık olarak 700 bin kişi yaşamını sürdürmektedir. Her geçen gün artan nüfusu ve gelişmiş sanayi bölgeleri ile Pendik ilçesi önemli bir ticaret merkezi konumundadır.

Pendik hurda demir alım satım sektörü de ülkemizin en önemli hurda sektörlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Oldukça büyük potansiyele sahip olan ilçede her gün tonlarca hurda demir çıkmaktadır. Bu sayede de Pendik hurda demir alım satım sektörü bölgede oldukça gelişmiştir. Bir çok hurda alım satım firmasının hizmet verdiği bölgede rekabet oldukça üst seviyelerde seyretmektedir. Onur Metalsan firması Pendik hurda demir alım satım sektöründe uzun yıllardır profesyonel hizmetler vermektedir.

Pendik Hurda Akü Alım Satım Hizmeti

Pendik hurda akü alım satım hizmeti bölgenin en hareketli hurda sektörlerinden bir tanesidir. Aküyü neredeyse çoğu elektronik alette görebilirsiniz. Bu yüzden hurda akü de oldukça fazla bulunabilen bir hurdadır. Onur Metalsan firması olarak faaliyet gösterdiğimiz hurdacılık sektöründe her türlü hurda malzemenin alım satımını yapmaktayız. Bölgenin en büyük kullanım alanına sahip olan iş yerimizde siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız. Pendik hurda akü alım satım hizmeti yapmak firmamız için önemli bir hizmettir.

Hurda Beyaz Eşya Alım Satım Hizmeti

Beyaz eşya denilince aklımıza bir çok ürün gelmektedir. Her evde birden fazla beyaz eşya bulunmaktadır. Pendik ilçesi 700 bine yaklaşan nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesi konumundadır. Yaklaşık olarak nüfus ile aynı sayıda belki de daha fazla beyaz eşyayı ilçedeki evlerde bulunduran ilçede Pendik hurda beyaz eşya alım satım hizmetinin ne kadar büyük bir pazar oluşturduğunu tahmin etmek hiçte zor değildir. Onur Metalsan firması olarak Pendik hurda beyaz eşya alım satım hizmetini siz değerli müşterilerimize tamamen profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir