Gebze Hurda Alım Satım Firması

Gebze’nin de içinde bulunduğu, eski Yunanlılar’ın ve Romalılar’ın Bitinya (Bithynie) dedikleri coğrafi bölgenin bilinen  en eski tarihi, M.Ö. XII yüzyıla kadar dayanır. Bölge, özellikle Kocaeli Yarımadası, coğrafi konumunun öneminden dolayı, tarihin hemen hemen bütün dönemlerinde, birçok ulusa yurt olmuştur. Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya bir çok ulusun yurdu, ya da gelip geçtikleri, medeniyetlerinden izler bıraktığı bir yer olmuştur. Bugün Gebze’nin olduğu yerde, M.Ö. 281-246 yıllarında Kral 1. Nicomede’nin egemenliğindeki  Bitinya Krallığı döneminde Dakibyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardır. Eski Gebze’nin yerine dair söylenenler, işte bu tarihlere aittir. Daha eski tarihlere ait bilgiler ise çelişkilidir.

Günümüzde de oldukça önemli bir yer olan Gebze de bir çok sanayi kuruluşu bulunmaktadır. Hurda alım satım sektörünün oldukça hareketli olduğu ilçede bir çok firma hurda alım satım hizmeti vermektedir. Gebze hurda alım satım sektörünün en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olan Onur Metalsan firması kusursuz hizmetleri ile bölgenin en güvenilen firmasıdır. Her türlü hurda eşyanın alım ve satım işlemini kusursuzca gerçekleştiren firmamız ile ayrıcalıklı hizmetlerin keyfini çıkartabilirsiniz.

Hurda Buzdolabı Motoru Alım Satım Hizmeti

Hurda buzdolabı motoru hurdacılık sektöründe oldukça kıymetli hurdalardan birisidir. İçerisindeki zengin malzemeler sayesinde hurdacılık sektörü için oldukça değerli olan Hurda buzdolabı motoru piyasa olarak ta çok hareketlidir. Ülkemizde her evde mutlaka en az bir tane bulunan buzdolabı ülke geneline vurulduğu zaman milyonlarca rakamı ifade etmektedir. Gebze ilçesi hurda buzdolabı motoru alım satım hizmeti bakımından oldukça hareketli bir bölgedir. Onur Metalsan firması olarak Gebze hurda buzdolabı motoru alım satım hizmetini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Hurda Akü Alım Satım Firması

Hurda akü alım satım sektörün en hareketli hizmetlerinden bir tanesidir. Neredeyse bütün elektronik aletlerde bulunan aküler zamanla bitmekte ve bozulmaktadır. Bu durumda hurda akü alım satım firmalarına verilmesi gerekir. Onur Metalsan firması olarak Gebze hurda akü alım satım hizmetini güvenilir şekilde sizler sunmaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz