Gebze Hurda Demir Alım Satım

Gebze Hurda Demir Alım Satım Hizmeti

Türkiye’nin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçesi olan Gebze, Kocaeli ve İstanbul arasında yer alır. Zengin bir tarihi geçmişe sahip Gebze’nin ekonomisi, sanayi ve ticarete dayalıdır. Gebze, Osmanlı Dönemi’nden bu yana, ana ulaşım yolları üzerindeki konumu nedeni ile Anadolu’dan İstanbul’a göç eden Anadolu halkının, İstanbul’a ulaşmadan önceki ilk uğrak yeridir. Osmanlı Dönemi’nde, Marmara Denizi’ni kontrol altında tutan kalelerden dolayı Gebze’de idari yapı, kalenin konumuna göre şekillenmiş ve Hisar-ı Atik(Eskihisar Kalesi) çevresinde kurulmuştur. Gebze, 17.yüzyılda adli bakımdan Üsküdar’a  bağlı Gekbuze Kadı Naibliği olarak varlığını sürdürür. 1844 yılında Gebze, Bolu Eyaletine bağlı Kocaeli Sancağı’nın bir kazasıdır. 1846 yılında yeni bir düzenlemeyle Kocaeli’nin Kastamonu Eyaletine bağlı bir kazadır. 1867 yılında Gebze Kartal kazasına bağlanarak İstanbul vilayet sınırları içine dahil edilir. Cumhuriyetin ilk yıllarında Kartal, Şile ve Ömerli gibi Gebze de Üsküdar vilayetine bağlıdır. Bu tarihten sonra yeni düzenlemeyle Gebze, Kocaeli’ne bağlı bir kaza olmuştur.

Gebze hurda demir alım satım sektörünün en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olan Onur Metalsan firması siz değerli müşterilerine profesyonel çözümler uygulamaktadır. Hurdacılık sektörünün en büyük gelir kaynağı olan Hurda demir oldukça önemli bir hurdadır. Bu yüzden bütün hurdacı firmaları hurda demir alım satım hizmetini en kaliteli şekilde vermeye çalışır.

Gebze Hurda Beyaz Eşya Alım Satım Hizmeti

Hurdacılık sektörünün en hareketli hizmetlerinden bir tanesi olan hurda beyaz eşya alım satım hizmeti firmamız tarafından profesyonel şekilde verilmektedir. Gebze hurda beyaz eşya alım satım hizmetini bölgenin en büyük fabrika alanına sahip olan firmamızdan tamamen profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Gebze Hurda Akü Alım Satım Hizmeti

Neredeyse bütün elektronik eşyalarda bulunan akülerin hurdacılık sektöründe önemi oldukça yüksektir. Özellikle Gebze hurda akü alım satım hizmeti sektörün bölgedeki en hareketli hizmetlerinden bir tanesidir. Onur Metalsan firması olarak Gebze ve çevresinde hurda alım satım hizmeti denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesiyiz. Sizlere her zaman en kaliteli hizmeti verebilmek için durmadan çalışmaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir