Atık İmha Yönetimi

İmha prosedürü ikiye ayrılmaktadır. Özel firmalar için atık imhası ve kamu kurumları için atık imhası bu iki koldur. Özel firmaların atık imhası işleminde öncelikle imha talep yazısı ile başvuru yapmak zorundadır. Bu başvuru doğrultusunda hazırlanan raporlar ve tutanaklar ile birlikte uygun görülen yerlerde atık imha işlemi gerçekleşmektedir. Kamu kurumlarında atık imhası ise komisyondan alınmış olan imha raporu ile birlikte imha işlemi gerçekleşmektedir. Bu prosedürlerde müşterilerimizin fazla uğraşmaması için Onur Metalsan firması olarak süreci yakından takip ederek sizlere en kaliteli atık imha hizmetini sunmaktayız. Bölgenin en önde gelen firmalarından bir tanesi olarak müşterilerimize profesyonel atık imha hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Atık İmha Yöntemleri

Her türlü çevresel atıklar belirli yöntemler ile imha edilmektedir. Yüksek sıcaklıklarda yakarak imha etmek oldukça eski dönemlerden beri kullanılan imha yöntemidir. Bu yöntemde atıklar çevreye zarar veremeyecek duruma gelene kadar yakılırlar. Atıklar bir kaç işlemden sonra tamamen etkisiz hale getirilir. Bir diğer atık imhası yöntemi gömme denilen yöntemdir. Türkiye’de bazı şehirlerde kullanılan eski bir yöntemdir. Yer altı sularında hastalıklara neden olduğu için çok fazla tercih edilmeyen bir imha yöntemidir. Son olarak sterilizasyon yöntemi vardır. Sterilizasyon yöntemi de kendi içerisinde bir kaç yönteme ayrılmaktadır. Bu yöntemler arasında en popüler olan buhar ile sterilizasyon yöntemidir.

Atık İmhasında Lider Firma

Atık imhasında lider firma olan Onur Metalsan firmamız hizmetlerine haftanın yedi günü ara vermeden devam etmektedir. Sürekli olarak büyüyen sektörde daima daha çok tercih edilmek için kendini geliştiren firmamız profesyonel hizmetleri ile rakiplerinin önüne geçmiştir. Atık imhası özellikle nüfusun hızla arttığı bu dönemlerde giderek popüler hal gelmektedir. Atıkların çevremizi kirletmesindense imha edilmesi daha uzun süre sağlıklı yaşamamız için oldukça önemlidir. bir çok sektörde yapılması gereken atık imha hizmetinde bizim gibi firmalar müşterilerine yardımcı olup süreci başından sonuna kadar titizlikle yürütmektedir. Her türlü atığın imhasında firmamız müşterilerine koşulsuz yardımcı olacaktır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.